Novostavby Praha 4


Na nových webových stránkách novostavbypraha.com pomáháme zprostředkovat bydlení zejména těm, kteří hledají nové byty v Praze. Ať už jste místní a chcete se přestěhovat do vlastního, anebo se do našeho hlavního města teprve chystáte přestěhovat odjinud, pomůžeme Vám se zorientovat ve stavebních projektech a novostavby v Praze Vám pak jistě přijdou přehlednější a srozumitelnější.

Novostavby Praha 4 i pro Vás

Pokud váháte nad tím, jakou pražskou čtvrť zvolit pro Vaše nové bydlení, můžeme Vám s tímto rozhodováním pomoci. Přečtěte si jednotlivé články na našich stránkách věnované jednotlivým pražským obvodům, kde najdete popis okolí, výhody i nevýhody dané lokality a konkrétní developerské projekty nových bytů.

Proč právě tato čtvrť?

Praha 4 je poměrně rozsáhlou lokalitou, kde je dostupnost pražskou hromadnou dopravou a dobrá občanská vybavenost. V tomto pražském obvodě najdete také velký kus přírody, které nám v Praze samozřejmě ubývá. Pro každého je tu něco – pro dámy je tu mnoho možností k nakupování (DBK, Arkády Pankrác, Centrum Chodov), pro pány zase sportovní zařízení. A pro všechny jsou tu místa ke kulturnímu vyžití. Můžete zde najít Kavčí hory, plavecký stadion Podolí, Kongresové centrum Praha, nebo třeba Michelský les. Novostavby Praha 4 se tedy těší velkému zájmu.Novostavby Praha 4

Projekty Novostavby Praha 4

I výběr nových bytů je v tomto pražském obvodě bohatý. Zmiňme proto alespoň některé konkrétní projekty: je to například Bytový dům Ve Studeném 4 v Braníku, Rezidence Reitknechtka, Bytový dům Erwin, Rezidence Braník, Viladomy Milíčovský les, nebo Rezidence Jitřní v Hodkovičkách. Je tedy z čeho vybírat. Pokud se Vám nějaké konkrétní bydlení líbí, neváhejte a zjistěte si více informací.

Projděte si i ostatní pražské čtvrti na novostavbypraha.com. Atraktivní lokalita je například Praha 6.


Aktuální nabídka

Články

Vyhledávání

Spolupracujeme

Novostavby Praha - Spolupracujeme

Nabídka novostaveb

Aktuální nabídka novostaveb

Zajímavé odkazy

Další odkazy:

Vybíráte nové bydlení? Doporučujeme vám prohlédnout si developerské projekty Praha od Finepu. Jedná se o moderní novostavby v Praze za výhodné ceny.