Novostavby Praha 5


Rozhodnout se bydlet v jedné z pražských částí není někdy jednoduchá věc, zvlášť pokud se do hlavního města chystáte teprve přistěhovat. Můžete mít své sympatie i výtky proti jednotlivým lokalitám, nebo ještě moc nevíte? My se Vám pokusíme shrnout aspekty, které by Vás mohly zajímat a provést Vás tak možnostmi, které Praha skýtá. Zaměříme se také na jednotlivé novostavby Praha 5 – konkrétní bytové projekty.

Proč se zaměřit na novostavby Praha 5?

Tato lokalita se stala žádanou všemi, kteří si chtějí zajistit kvalitní a zároveň moderní bydlení blízko centra Prahy. Je tu spousta klidných míst, ale i zábavy a volnočasových center. Najdete tu jak historii, která na Vás dýchne například prostřednictvím české architektury (Malostranský hřbitov, letohrádek Kinských), tak i moderní místa (nákupní středisko Anděl). Pokud jste milovníky přírody, také není problém – Kinského zahrada, či přírodní park Košíře. To vše lze najít v hlavním městě a přitom kousek do centra.Novostavby Praha 5

Projekty na Praze 5

Aby novostavby Praha 5 dostali konkrétní tvar, zde přestavujeme některé stavební projekty poslední doby. Jsou to nové byty, vhodné jak pro jednotlivce, tak pro početnou rodinu. Vybírat lze například z rozestavěných novostaveb Západní Město – Britská čtvrť II ve Stodůlkách, smíchovským projektem Pod Ladronkou, dále jsou tu Rezidence 100důlky, Rezidence Barrandovská skála, V Panské Zahradě, Devonská II., Rezidence Smíchov – Paví vrch, Barrandovská vyhlídka,…

Vidíte, že je opravdu z čeho vybírat, na Praze 5 je mnoho rozestavěných novostaveb, stejně jako již dokončených. Dejte tedy dohromady své požadavky a možnosti, které na nový byt máte a porovnejte je s nabízenými konkrétními projekty. Stránky novostavbypraha.com Vám pomáhají sehnat novostavby Praha 5.


Aktuální nabídka

Články

Vyhledávání

Spolupracujeme

Novostavby Praha - Spolupracujeme

Nabídka novostaveb

Aktuální nabídka novostaveb

Zajímavé odkazy

Další odkazy:

Vybíráte nové bydlení? Doporučujeme vám prohlédnout si developerské projekty Praha od Finepu. Jedná se o moderní novostavby v Praze za výhodné ceny.