Novostavby Praha 9


Na našich webových stránkách novostavbypraha.com se zabýváme novým bydlením v našem hlavním městě. Najdete zde jednotlivé developerské projekty v pražských obvodech a informace o daných lokalitách. Proč si vybrat zrovna tuto a ne jinou? V tomto článku Vám představujeme Prahu 9, pokud však potřebujete prozkoumat jinou lokalitu, není nic snadnějšího, než překliknout na další článek. Novostavby Praha 9 jsou tu pro Váš komfort.

Nové bydlení v hlavním městě

Nové byty neboli novostavby Praha 9 jsou poslední dobou žádanou formou bydlení v hlavním městě. Pokud jste se i vy rozhodli, že chcete bydlet právě tady, projděte si následující informace.Novostavby Praha 9

Co patří k Praze 9?

K městské části Praha 9 Patří k ní převážná část Vysočan, menší část Libně, Prosek, větší část Střížkova, téměř celé Hrdlořezy, menší část Hloubětína a nepatrná část Malešic. Najdete zde proto jak přírodu, tak i kulturní vyžití, veškerou občanskou vybavenost a do centra hlavního města to není vůbec daleko.

Bytové projekty v žádané lokalitě

Vyhovuje-li Vám tato výše zmíněná kombinace, můžeme se přesunout přímo k jednotlivým novostavbám. K dispozici jsou například tyto developerské projekty: Čakovický park, Rajská Zahrada – Čihadla na Černém Mostě, Bytový Park Prosek I/2 – nové byty u metra Střížkov, projekt Na Vyhlídce – Prosek, Rezidence Tupolevova II, Kejřův park Hloubětín, Nové luxusní byty – ART REZIDENCE STŘÍŽKOV, Harfa Park Nové Vysočany, nebo Rezidence Green House v Libni.

Jak vidíte, je rozhodně z čeho si vybírat, novostavby Praha 9 jsou rozsáhlé a rozmanité. Zvolte si nejpřijatelnější optimální projekt a získejte o něm více informací. Ať už jste rozený Pražan, nebo se chystáte do Prahy přestěhovat, nové byty skýtají díky své variabilitě možnosti pro každého. Jsou tu byty od garsonek pro jednotlivce, až po mnohapokojové bydlení pro velkou rodinu.

Pokud vás tato nabídka nezaujala, podívejte se na novostavby Praha 4.


Aktuální nabídka

Články

Vyhledávání

Spolupracujeme

Novostavby Praha - Spolupracujeme

Nabídka novostaveb

Aktuální nabídka novostaveb

Zajímavé odkazy

Další odkazy:

Vybíráte nové bydlení? Doporučujeme vám prohlédnout si developerské projekty Praha od Finepu. Jedná se o moderní novostavby v Praze za výhodné ceny.